01.jpg
Pazar, 29 Mart 2015 arrowAnasayfa
Ana Menü
Anasayfa
Derneğimiz Hakkında
Dernek Tüzüğümüz
Kemaliye(Eğin) Hakkında
Etkinliklerimiz
Kurucu Üyelerimiz
Faaliyetlerimiz..
Başkanlarımız
Yönetim Kurulumuz
Denetleme Kurulumuz
Üyelerimiz
Logo Tanıtımı
İletişim
Arama
SSS
Fotoğraf Galerisi
Ziyaretçi Defteri
Giriş Formu
Kimler Sitede

Kemaliyeder Web Sitesine Hoşgeldiniz

1948 yılında Ankara da Kurulan derneğimiz 62 yıldır varlığını sürdürerek, başarılı faaliyetler yapabilmek gayretiyle çalışmalarına devam etmektedir. Kuruluşundan itibaren derneğimizde görev yapmış olan tüm başkan ve üyeler zor koşullarda dahi görevlerini duyarlı, yararlı, özverili yürütmüşlerdir.

Dernek faaliyetlerinin verimli şekilde yürütülmesi ve duyurulması için çalışmalarımız devam etmektedir. İnternet hizmetleri, Mesaj iletişim sistemleri devreye sokulmuş ve son olarak web sitemiz yayına girmiştir. Kemaliyeder web sitemizin düzenlenmesiyle de üyelerimizle ve hemşerilerimizle daha geniş tabanlı bir iletişim ve paylaşım olanağı doğmuştur.

Şüphesiz sizlerden gelecek öneri ve desteğe her zaman ihtiyacımız olacaktır. Bilgileriniz ve görüşleriniz doğrultusunda düzenlemeler yapılacaktır.

Saygılarımızla
Yönetim Kurulu


Warning: Parameter 1 to HTML_content::show() expected to be a reference, value given in /home/kemaliyeder/kemaliyeder.org.tr/includes/Cache/Lite/Function.php on line 92

Anketler
Sitemiz Sizce ? ....
 
Reklam Alanı
 
Duyurular
Genel Kurul İlanı Yaklasik 8 seneden beri her yıl Ankara ve İstanbul da oturan hemserilerimizin bulusması amacına yönelik olarak İstanbul Keftud Dernegi ile ortaklasa duzenlenen geleneksel piknigimiz bu sene 25 mayıs 2014 tarihinde Abant da yapılacaktır..Ankara dernegi olarak ozel araçlari ile gitmek istemeyenlerin yeterli sayiya ulasmasi halinde ihtiyac sayisini karsilayacak kapasitede toplu tasim araclari temin edilip hareket yer ve saati istek sahiplerine bildirilecektir.Piknigimizin amaci iki buyuk sehirde oturan akraba ve tanidiklarin senede bir kere bile olsa bir araya gelmesini ve hemseriler arasinde kaynasmayi saglamaktir. Duyurumuz internet araciligi ile yapilmakta oldugundan haberli olanların yakinleri ile ayrica iletisime gecmeleri halinde katilimin artacagi kuskusuzdur.Buyuk sehirlerin karmasasindan uzak bir gunu sevdiklerimizle birlikte gecirelim. Birlikte olalim. Halaylar cekelim. turkuler soyleyelim. yagmur yagarsa da birlikte islanalim.

Bayram Kutlaması Tüm hemşehrilerimizin Kurban Bayramını kutluyoruz.

Kemaliye(Eğin) Türk müziği topluluğu

----------------------------------------

Dernek Faaliyetleri Yöremizin ezgilerini dinlemeyi, halk oyunlarını öğrenmek isteyen hemşerilerimiz için Dernek merkezimizde,Cumartesi günleri saat:11.00-17.00 arası Koro çalışmaları, Pazar günleri saat:11.00-17.00 arası Halk Oyunları çalışmaları,yapılacaktır.  KEMALİYE KÜLTÜR KALKINDIRMA DERNEĞİYÖNETİM KURULU Dernek Açık Adresi : Sümer-1 Sokak No:13 Daire 9 Emek Apartmanı KIZILAY / ANKARA Dernek telefonu : 0 312 231 19 31

Son Haberler
Duyurular

Yöremizin ezgilerini dinlemeyi, halk oyunlarını öğrenmek isteyen hemşerilerimiz için Dernek merkezimizde,

Cumartesi günleri saat:11.00-17.00 arası Koro çalışmaları,

Pazar günleri saat:11.00-17.00 arası Halk Oyunları çalışmaları,

yapılacaktır.

 

KEMALİYE KÜLTÜR KALKINDIRMA DERNEĞİ

YÖNETİM KURULU

 

Dernek Açık Adresi : Sümer-1 Sokak No:13 Daire 9 Emek Apartmanı KIZILAY / ANKARA

Dernek telefonu : 0 312 231 19 31

 
Popüler

Designed by SebComputer.Tüm Hakkı Saklıdır.İzinli veya izinsiz kopyalanamaz.
© 2015 ::KEMALİYE Kültür ve Kalkındırma Derneği:: Resmi Web Sitesi..
Aydın Bilgi İşlem - İçerik Yönetim Sistemi.